Publiczne Gimnazjum im. Ziemi Dwikoskiej w Dwikozach


Idź do treści

Drodzy Gimnazjaliści, Szanowni Rodzice !

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014 odbędzie dnia 27 czerwca 2014 r. (piątek) o godz. 9.00. Poprzedzi ją msza święta w Kościele Parafialnym w Dwikozach o godz. 8.00.

Serdecznie zapraszamy!
Dyrekcja i Grono Pedagogiczne 

Jesteś naszym gościem nr:

 

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Uczniów klas VI na spotkanie w Publicznym Gimnazjum w Dwikozach, które odbędzie się 24 czerwca 2014 r. (wtorek) o godzinie 17.00.
Będziecie Państwo mieli możliwość spotkania się z dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz wychowawcami klas pierwszych w roku szkolnym 2014/15. Przedstawimy zasady przydziału uczniów do poszczególnych klas pierwszych. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wysłuchamy Państwa sugestii dotyczących organizacji pracy Naszej Szkoły. Zapoznamy Państwa z ofertą edukacyjną i wychowawczą gimnazjum, propozycją bezpłatnych zajęć dodatkowych , a także bazą lokalową i dydaktyczną. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej placówce będzie ciekawie i pożytecznie spędzonym czasem.


Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Rada Rodziców

Ewentualne problemy z prawidłowym otwieraniem Naszej strony wynikają z ustawień przeglądarki Internet Explorer i nie są zależne od administratora strony. Proponujemy otwieranie witryny w przeglądarkach: mozilla firefox, google chrome lub operze, aby uniknąć niespodzianek.